Skip to content ↓

Fixtures & Results

 

Date Time Home Away Location Result    Scorer(s)
11.09.2019 14:30 Bishopsgate School Football Boys U11A St. Andrew's School Football Boys U11A Bishopsgate School

Won 7-2 

R Agambar 3, K Hagan-Aboagye 2, A Wrenn, M Muller von Blumencron
11.09.2019 14:30 Bishopsgate School Football Boys  U11C  St. Andrew's School Football Boys U11C Bishopsgate School Won 2-1 R McQuater,          E Thakur
11.09.2019 14:30 Bishopsgate School Football Boys  U10A St. Andrew's School Football Boys U10A Bishopsgate School Won 10-3 S Bonner 3, M Shaw-Hales 3, M Cummings 2, H Mansfield, OG
11.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U11B Bishopsgate School Football Boys U11B St. Andrew's Lost 2-3 C Miller 2
11.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys  U10B Bishopsgate School Football Boys U10B St. Andrew's Lost 1-2 Z Larive
11.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U10C Bishopsgate School Football Boys U10C St. Andrew's Won 1-0 M Coppola
11.09.2019 14:30 Barfield School Girls Swimming U9  St. Andrew's School Girls Swimming U9  Barfield School Lost 28-30  
11.09.2019 14:30 Barfield School Girls Swimming U11 St. Andrew's School Girls Swimming U11 Barfield School Lost 20-50  
12.09.2019 14:30 Parkside School Football Boys U9A St. Andrew's School Football U9A Parkside School Lost 0-3  
12.09.2019 14:30 Parkside School Football Boys U9B St. Andrew's School Football U9B Parkside School Draw 0-0  
12.09.2019 14:30 Parkside School Football Boys U9C St. Andrew's School Football Boys U9C Parkside School Lost 0-2  
12.09.2019 15:00 The Hawthorns School Football Boys U9A St. Andrew's School Football Boys U9A Parkside School Lost 0-1  
12.09.2019 15:00 The Hawthorns School Football Boys U9B St. Andrew's School Football Boys U9B Parkside School Lost 0-3  
12.09.2019 15:00 The Hawthorns School Football Boys U9C St. Andrew's School Football Boys U9C Parkside School Lost 0-1  
12.09.2019 15:00 The Hawthorns School Football Boys U9D St. Andrew's School Football Boys U9D Parkside School Won 2-1 Z Keites, A Iyer
18.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys 2nd XI Bishopsgate School Football Boys 2nd XI St. Andrew's Draw 1-1 J Gillham
18.09.2019 14:30 Bishopsgate School Football Boys 1st  XI St. Andrew's School Football Boys 1st XI Bishopsgate School Won 5-3

K Hagan Aboagye 2, I Medani, J Edwards, A Jeter

18.09.2019 14:00 St. Andrew's School Hockey Girls U11A Cranleigh School Hockey Girls U11A St. Andrew's Won 3-1 J Dickinson 3
18.09.2019 14:00 St. Andrew's School Hockey Girls U11B Cranleigh School Hockey Girls U11B St. Andrew's Lost 1-2 A Wooller
18.09.2019 14:00 St. Andrew's School Hockey Girls U11C Cranleigh School Hockey Girls U11C St. Andrew's Won 1-0 E Shearman
18.09.2019 14:30 St. Andrew's School Netball Girls U13/12 Amesbury School Netball Girls U13/12 Amesbury School Lost 19-24  
19.09.2019 14:30  St. Andrew's School Netball Girls U8  Cranleigh School Netball Girls U8 St. Andrew's Won 4-0  
19.09.2019 14:30 St. Andrew's School Netball Girls U9 Cranleigh School Netball Girls U9 St. Andrew's Won 8-2  
25.09.2019 14:30 Amesbury School Football Boys 1st XI St. Andrew's School Football Boys 1st XI Amesbury School Lost 0-5  
25.09.2019 14:30 Amesbury School Football Boys U11A St. Andrew's School Football Boys U11A Amesbury School Won 3-0 N.Amin 2, G.Allen
25.09.2019 14:30 Amesbury School Football Boys U11B St. Andrew's School Football Boys U11B Amesbury School Won 2-1 H.Iles, O.G.
25.09.2019 14:30 Amesbury School Football Boys U11C St. Andrew's School Football Boys U11C Amesbury School Draw 1-1 E.Thakur
25.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys 2nd XI Amesbury School Football Boys 2nd XI St. Andrew's Lost 1-2 N.Benning
25.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U10A Amesbury School Football Boys U10A St. Andrew's Won 3-2 M.Cummings 3
25.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U10B Amesbury School Football Boys U10B St. Andrew's Lost 0-5  
25.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U10C Amesbury School Football Boys U10C St. Andrew's Won 5-1 W.Parkes 3, M.Coppola 2
25.09.2019 15:45 Hall Grove School Hockey Girls U11A St. Andrew's School Hockey Girls U11A Hall Grove School Won 7-1 K.Hill 3, J.Dickison 2, O.Heming, M.Penny-Green, 
25.09/2019 14:30 St. Andrew's School Hockey Girls U11B Edgeborough School Hockey Girls U11B Edgeborough School Draw 1-1 I.Wood
25.09.2019 14:30 St. Andrew's School Hockey Girls U11C Edgeborough School Hockey Girls U11C Edgeborough School Lost 0-1  
25.09.2019 14:30 St. Andrew's School Netball Girls U13/12 Milbourne Lodge Netball Girls U13/12 St. Andrew's Draw 16-16  
26.09.2019 14:30 Amesbury School Football Boys U9A St. Andrew's School Football Boys U9A Amesbury School Draw 2-2 L.Mills, L.Stephens
26.09.2019 14:30 Amesbury School Football Boys U9B St. Andrew's School Football Boys U9B Amesbury School Won 1-0 A.Wormleighton
26.09.2019 14:30 Amesbury School Football Boys U9C St. Andrew's School Football Boys U9C Amesbury School Won 2-1 Z.Keites, J.Kothari
26.09.2019 15:00 Aldro School Football Boys U9A St. Andrew's School Football Boys U9A Amesbury School Lost 0-3  
26.09.2019 15:00 Aldro School Football Boys U9B St. Andrew's School Football Boys U9B Amesbury School Draw 0-0  
26.09.2019 15:00 Aldro School Football Boys U9C St. Andrew's School Football Boys U9C Amesbury School Draw 0-0  
26.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U8A Amesbury School Football Boys U8A St. Andrew's Lost 0-4  
26.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U8B Amesbury School Football Boys U8B St. Andrew's Lost 0-3  
26.09.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U8C Amesbury School Football Boys U8C St. Andrew's Lost 0-4  
26.09.2019 15:00 St. Andrew's School Football Boys U8A Aldro School Football Boys U8A St. Andrew's Lost 0-4  
26.09.2019 15:00 St. Andrew's School Football Boys U8B Aldro School Football Boys U8B St. Andrew's Lost 0-7  
26.09.2019 15:00 St. Andrew's School Football Boys U8C Aldro School Football Boys U8C St. Andrew's Lost 0-3  
26.09/2019 14:30 Ripley Court School Netball Girls U8 St. Andrew's School Netball Girls U8 Ripley Court School Won 2-1  
26.09.2019 14:30 Ripley Court School Netball Girls U9 St. Andrew's School Netball Girls U9 Ripley Court School Won 5-3  
30.09.2019 15:00 King's House School Football Boys U11 Surrey Cup St. Andrew's School Boys Football U11 Surrey Cup King's House School Lost 2-4 C.Miller, K.Hagan-Aboagye
02.10.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U11A Hoe Bridge School Football Boys U11A
St. Andrew's
Draw 4-4 G.Allen,  K.Hagan-Aboagye
02.10.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U11B Hoe Bridge School Football Boys U11B
St. Andrew's
Won 3-2 C.Miller 2, O.Revitt
02.10.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U11C Hoe Bridge School Football Boys U11C St. Andrew's Won 1- 0 E.Thakur
02.10.2019 14:30 Hoe Bridge School Football Boys U10A St. Andrew's School Football Boys U10A Hoe Bridge School Lost 1-4 M.Cummings
02.10.2019 14:30 Hoe Bridge School Football Boys U10B St. Andrew's School Football Boys U10B Hoe Bridge School Won 1-0 D.Orbell
02.10.2019 14:30 Hoe Bridge School Football Boys U10C St. Andrew's School Football Boys U10C Hoe Bridge School Won 6-4 W.Parkes 3, M.Coppola 2, G.Wormleighton
02.10.2019 14:00 St. Andrew's School Hockey Girls U11A Hoe Bridge School Hockey Girls U11A St. Andrew's Won 5-1 R.Hill 2, J.Dickinson 2, M.Penny-Green
02.10.2019 14:30 St. Andrew's School Hockey Girls U11B Hoe Bridge School Hockey Girls U11B St. Andrew's Lost 0-2  
02.10.2019 14:00 St. Andrew's School Hockey Girls U11C Hoe Bridge School Hockey Girls U11C St. Andrew's Won 6-1 K.Deeves 5, R.Sabley
02.10.2019 16:00 Manor House Netball Girls U13 St. Andrew's School Netball Girls U13 Manor House School Won 11-4  
03.10.2019 14:10 Hoe Bridge School Football Boys U9A St. Andrew's School Football Boys U9A Hoe Bridge School Lost 0-4  
03.10.2019 14:10 Hoe Bridge School Football Boys U9B St. Andrew's School Football Boys U9B Hoe Bridge School Lost 2-4 H.Holland 2
03.10.2019 14:10 Hoe Bridge School Football Boys U9C St. Andrew's School Football Boys U9C Hoe Bridge School Lost 1-3 J.Kothari
03.10.2019 14:10 St. Andrew's School Football Boys U9D Hoe Bridge School Football Boys U9D St. Andrew's Lost 1-4 Z.Keites
03.10.2019 14:10 St. Andrew's School Football Boys U9E Hoe Bridge School Football Boys U9E St. Andrew's Lost 0-1  
03.10.2019 14:10 St. Andrew's School Football Boys U9F Hoe Bridge School Football Boys U9F St. Andrew's Draw 2-2 L.Esterhuysen, K.Mcgowan
03.10.2019 14:30 Edgeborough School Netball Girls U9 St. Andrew's School Netball Girls U9 Edgeborough School Draw 3-3  
03.10.2019 14:30 Edgeborough School Netball Girls U8 St. Andrew's School Netball Girls U8 Edgeborough School Lost 0-3  
07.10.2019 15:30 Surrey U11 Plate        St. Andrew's School Football Boys U11 Lanesborough School Football Boys U11 St. Andrew's Won 8-2 R.Agambar 4, K.Hagan-Aboagye 3, G.Allen
09.10.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U11A St. Edmund's School Football Boys U11A St. Andrew's Won 5-1 K.Hagan-Aboagye 2,M.Muller von Blumencron 2, W.Cook
09.10.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U11B St. Edmund's School Football Boys U11B St. Andrew's Won 6-0 S.Newlove 3, H.Iles 2, C.Miller
09.10.2019 15:00 St. Andrew's School Football Boys U11A Ripley Court School Football Boys U11A St. Andrew's Won 4-1 K.Hagan-Aboagye 3, M.Muller von Blumencron
09.10.2019 15:00 St. Andrew's School Football Boys U11B Ripley Court School Football Boys U11B St. Andrew's Won 5-0 S.Newlove 2, H.Iles 2, O.Revitt
09.10.2019 14:30 St. Edmund's School Football Boys 1st XI St. Andrew's School Football Boys 1st XI St. Edmund's Lost 1-6 D.Greyling
09.10.2019 14:30 St. Edmund's School Football Boys 2nd XI St. Andrew's School Football Boys 2nd XI St. Edmund's Draw 0-0  
09.10.2019 15:00 Ripley Court School Football Boys 1st XI St. Andrew's School Football Boys 1st XI St. Edmund's Postponed  
09.10.2019 15:00 Ripley Court School Football Boys 2nd XI St. Andrew's School Football Boys 2nd XI St. Edmund's Won 1-0  J.Gillham
09.10.2019 14:30 St. Edmund's School Football Boys U10A St. Andrew's School Football Boys U10A Ripley Court School Won 2-1 M.Cummings, W.Brackley
09.10.2019 14:30 St. Edmund's School Football Boys U10B St. Andrew's School Football Boys U10B Ripley Court School Won 2-0 G.Wormleighton, J.Oldham
09.10.2019 15:00 Ripley Court School Football Boys U10A St. Andrew's School Football Boys U10A Ripley Court School Won 2-0 W.Brackley 2
09.10.2019 15:00 Ripley Court School Football Boys U10B St. Andrew's School Football Boys U10B Ripley Court School Won 4-0 T.Horne 2, W.Brackley, Y.Ali
09.10.2019 13:30 Hockey tournament Girls U11A St. Andrew's School Hockey Girls U11A Woking Hockey Club 7th position  
09.10.2019 14:30 St. Andrew's School Hockey Girls U11B St George's Junior School Girls U11B St. Andrew's Lost 0-1  
09/10/2019 14:30 St. Andrew's School Hockey Girls U11C St George's Junior School Girls U11C St. Andrew's Lost 0-2  
09.10.2019 14:30 Hoe Bridge School Netball Girls U13 St. Andrew's School Netball Girls U13 Hoe Bridge School Won 12-1  
10.10.2019 14:30 St. Edmund's School Football Boys U9A St. Andrew's School Football Boys U9A Ripley Court School Draw 0-0  
10.10.2019 14:30 St. Edmund's School Football Boys U9B St. Andrew's School Football Boys U9B Ripley Court School Draw 1-1 N.Mohan
10.10.2019 15:00 Ripley Court School Football Boys U9A St. Andrew's School Football Boys U9A Ripley Court School Lost 1-3 L.Pearmon
10.10.2019 15:00 Ripley Court School Football Boys U9B St. Andrew's School Football Boys U9B Ripley Court School Lost 0-2  
10.10.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U9C St. Edmund's School Football Boys U9C St. Andrew's Won 2-0 A.Iyer, M.Wood
10.10.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U9D St. Edmund's School Football Boys U9D St. Andrew's Won 1-0 A.McQuater
10.10.2019 15:00 St. Andrew's School Football Boys U9C Ripley Court School Football Boys U9C St. Andrew's Won 2-0 M.Wood, B.Slater
10.10.2019 15:00 St. Andrew's School Football Boys U9D Ripley Court School Football Boys U9D St. Andrew's Won 4-0 J.ames 3, J.Lee
10.10.2019 14:00 Bishopsgate School Netball Girls U9 St. Andrew's School Netball Girls U9 Bishopsgate School Lost 1-7  
10.10.2019 14:00 Bishopsgate School Netball Girls U8 St. Andrew's School Netball Girls U8 Bishopsgate School Lost 3-4  
14.10.2019 15:30 Surrey U11 Plate      Willington School Boys U11 Surrey U11 Plate            St. Andrew's School Football Boys U11 St. Andrew's    
15.10.2019 14:00 St. Andrew's U9 Inter-Schools High5 Netball Tournament Horsell Junior School  Sythwood Primary School                      Goldsworth Primary School                              West Byfleet Junior School                                      New Haw Community School St. Andrew's    
16.10.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys 1st XI Sunningdale School Football Boys 1st XI St. Andrew's    
16.10.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U11C Sunningdale School Football Boys U11C St. Andrew's    
16.10.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U11D Sunningdale School Football Boys U11D St. Andrew's    
16.10.2019 14:30 Sunningdale School Football Boys 2nd XI St. Andrew's School Football Boys 2nd XI Sunningdale School    
16.10.2019 14:30 Sunningdale School Football Boys U11A St. Andrew's School Football Boys U11A Sunningdale School    
16.10.2019 14:30 Sunningdale School Football Boys U11B St. Andrew's School Football Boys U11B Sunningdale School    
16.10.2019 14:30 Barrow Hills School Netball Girls U13 St. Andrew's School Netball Girls U13 King Edward's Witley    
16.10.2019 15:00 St. Andrew's School Hockey Girls U11A Barrow Hill School Hockey Girls U11A St. Andrew's    
16.10.2019 14:30 St. Andrew's School Hockey Girls U11B Barrow Hill School Hockey Girls U11B St. Andrew's    
16.10.2019 14:30 St. Andrew's School Hockey Girls U11C Barrow Hill School Hockey Girls U11C St. Andrew's    
17.10.2019 14:40 St. Andrew's School Netball Girls U9A Staines Preparatory School Netball Girls U9A St. Andrew's    
17.10.2019 14:40 St. Andrew's School Netball Girls U9B Staines Preparatory School Netball Girls U9B St. Andrew's    
18.10.2019 10:00 IAPS  Hockey Tournament Girls U11 IAPS Hockey Tournament Girls U11 Eastbourne College    
21.10.2019 14:00 St. Andrew's School House Netball U13 St. Andrew's School House Netball U13 St. Andrew's    
23.10.2019 14:20 Hall Grove School Hockey Girls U11A St. Andrew's School Hockey Girls U11A Hall Grove School    
23.10.2019 14:00 Hall Grove School Hockey Girls U11B St. Andrew's School Hockey Girls U11B Hall Grove School    
23.10.2019 14:00 Hall Grove School Hockey Girls U11C St. Andrew's School Hockey Girls U11C Hall Grove School    
23.10.2019 14:40 St Piran's School Hockey Girls U11A St. Andrew's School Hockey Girls U11A Hall Grove School    
23.10.2019 14:40 St Piran's School Hockey Girls U11B St. Andrew's School Hockey Girls U11B Hall Grove School    
23.10.2019 14:20 St Piran's School Hockey Girls U11C St. Andrew's School Hockey Girls U11C Hall Grove School    
06.11.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys 2nd XI Ripley Court School Football Boys 2nd XI St. Andrew's    
06.11.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U10A Ripley Court School Football Boys U10A St. Andrew's    
06.11.2019 14:30 St. Andrew's School Football Boys U10B Ripley Court School Football Boys U10B St. Andrew's    
06.11.2019 14:30 Ripley Court School Football Boys 1st XI St. Andrew's School Football Boys 1st XI Ripley Court School    
06.11.2019 14:30 Ripley Court School Football Boys U11A St. Andrew's School Football Boys U11A Ripley Court School    
06.11.2019 14:30 Ripley Court School Football Boys U11B St. Andrew's School Football Boys U11B Ripley Court School